Вишиті мрії

Міжнародний дитячий проект «Вишиті мрії»

Мрії починають здійснюватися!

Міжнародний волонтерський проект «Вишиті мрії» допомагає дітям, що постраждали внаслідок війни на Сході України, та дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах навчитися самим заробляти кошти, а не просити їх у благодійників.

"Вишиті мрії" після літніх канікул знову працюють

Про Міжнародний дитячий проект "Вишиті мрії" пишуть наші партнери з Костянтинівської Центральної міської публічної бібліотеки.

Наш дитячий благодійний ярмарок у Львові триває!

Діти зі Сходу передали свої роботи на благодійний ярмарок до Львова! Протягом цих святкових днів триватиме благодійна виставка-продаж вишитих сувенірів, змайстрованих руками діточок, що постраждали внаслідок війни на Сході України, організатори привезли роботи з Костянтинівки, Дружківки, Красногорівки, Сіверська, Слов’янська, Званієвки, Краматорська, також передала свої роботи громада лемків з Донеччини.

Дитячий благодійний ярмарок у Львові триває!

Дитячий благодійний ярмарок у Львові триває! Чекаємо на Вас 25 грудня 2016р. з 11.00 до 21.00 на Різдвяному ярмарку (Площа ринок, дерев"яний будинок напроти входу до ковзанки). Контактний телефон 0991405029 Максим Потапчук

Гідну відзнаку отримали діти з Донеччини - учасники нашого волонтерського проекту "Вишиті Мрії" !

Міжнародний волонтерський проект «Вишиті мрії» допомагає дітям, що постраждали внаслідок війни на Сході України, та дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах навчитися самим заробляти кошти, а не просити їх у благодійників...