Вишиті мрії

Міжнародний дитячий проект «Вишиті мрії»

Інформація про наш волонтерський проект "Вишиті мрії". Мрії починають здійснюватися!

Міжнародний волонтерський проект «Вишиті мрії» допомагає дітям, що постраждали внаслідок війни на Сході України, та дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах навчитися самим заробляти кошти, а не просити їх у благодійників.

"Вишиті мрії" після літніх канікул знову працюють

Про Міжнародний дитячий проект "Вишиті мрії" пишуть наші партнери з Костянтинівської Центральної міської публічної бібліотеки.

Наш дитячий благодійний ярмарок у Львові триває!

Діти зі Сходу передали свої роботи на благодійний ярмарок до Львова! Протягом цих святкових днів триватиме благодійна виставка-продаж вишитих сувенірів, змайстрованих руками діточок, що постраждали внаслідок війни на Сході України, організатори привезли роботи з Костянтинівки, Дружківки, Красногорівки, Сіверська, Слов’янська, Званієвки, Краматорська, також передала свої роботи громада лемків з Донеччини.

Дитячий благодійний ярмарок у Львові триває!

Дитячий благодійний ярмарок у Львові триває! Чекаємо на Вас 25 грудня 2016р. з 11.00 до 21.00 на Різдвяному ярмарку (Площа ринок, дерев"яний будинок напроти входу до ковзанки). Контактний телефон 0991405029 Максим Потапчук

Гідну відзнаку отримали діти з Донеччини - учасники нашого волонтерського проекту "Вишиті Мрії" !

Міжнародний волонтерський проект «Вишиті мрії» допомагає дітям, що постраждали внаслідок війни на Сході України, та дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах навчитися самим заробляти кошти, а не просити їх у благодійників...