Наші проекти

Мрії починають здійснюватися!

Міжнародний волонтерський проект «Вишиті мрії» допомагає дітям, що постраждали внаслідок війни на Сході України, та дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах навчитися самим заробляти кошти, а не просити їх у благодійників.

Луганщина. Українське село Ниркове, яке важко відшукати на мапі

...завітали з подарунками: книгами, іграшками та іншими корисними речами, щоби допомогти оживити сільський клуб...

Французи знову поруч. Наша гуманітарна місія в Луганській області. Місто Золоте.

Золотяни відчайдушно та щиро просять заїздити до них в гості, запрошують літераторів, акторів, науковців. Адже дітям та молоді катастрофічно не вистачає уваги від творчих людей...

Звернення 33 громадських організацій зі сходу України до Міністра Внутрішніх Справ Франції Жерара Коллона.

Текст складено та відправлено французькою мовою з відповідним українським перекладом. Публікуємо текст (скановану копію офіційного звернення) для поширення в засобах масової інформації та до уваги всіх противників російського тероризму напряму фінансованого чинним президентом Росії.

"Вишиті мрії" після літніх канікул знову працюють

Про Міжнародний дитячий проект "Вишиті мрії" пишуть наші партнери з Костянтинівської Центральної міської публічної бібліотеки.

Краматорські скаути вітають Вас із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Краматорські скаути вітають Вас із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Хто вже повернувся з чисельних літніх пластунських таборів - завітав сьогодні до пластового Центру, щоби прикрасити Краматорськ українською символікою, ретельно підготували фарбу та трафарети з чарівними квітами, але трохи завадила довгоочікувана злива. За декілька днів зберемося знову та займемося корисним малюванням.

Авдіївські скаути запрошують митців!

Наша скаутська організація Пласт із Донеччини везе 50 дітей з прифронтової Авдіївки до табору на Франківщині, керівник групи Тетяна Переверзева звертається до творчих людей допомогти організувати творчі зустрічі з літераторами, митцями або організувати майстерки з українського співу, танцю, вишивки (на волонтерських засадах). Ось її звернення: