Мистецька вервечка

Благодійний проект нашої фундації

Золоте місто та "золота садиба". Луганщина.

Хочу привернути увагу всіх своїх друзів, партнерів та міжнародних фондів до розвитку золотянського громадського осередку.

Допоможемо зробити вертеп для діточок Донеччини?

Допоможемо зробити вертеп для діточок Донеччини? Покровський дитячий будинок відвідали з місцевими школярками-дев’ятикласницями, одразу побачив їх відверте здивування, бо охайність дитячого житла вражає, та й посмішки веселої ватаги дітей повністю руйнують стереотипи про сумну атмосферу в подібних закладах. Дівчата-школярки вирішили організувати святковий вертеп для нових друзів, що буде для них величезним сюрпризом та відкриттям, бо вертеп у дитячому будинку буде вперше!

Запрошуємо представників ЗМІ та громаду міста 6 листопада об 11 годині на прес-конференцію. Інститут "Юдаїки" розпочав свою роботу в Донецькій області.

Партнерами та координаторами на сході України на волонтерських засадах виступили: начальник управління освіти Костянтинівки пані Ольга Барабаш та голова ГО "Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" Максим Потапчук. Організатори заходу: БФ "Дар", Інститут "Юдаїки".

Луганщина. Українське село Ниркове, яке важко відшукати на мапі

...завітали з подарунками: книгами, іграшками та іншими корисними речами, щоби допомогти оживити сільський клуб...

Французи знову поруч. Наша гуманітарна місія в Луганській області. Місто Золоте.

Золотяни відчайдушно та щиро просять заїздити до них в гості, запрошують літераторів, акторів, науковців. Адже дітям та молоді катастрофічно не вистачає уваги від творчих людей...

У Краматорську разом із благодійним фондом «Дар» та місцевою Дитячою художньою школою плануємо презентувати творчість видатного українця Федора Кричевського.

У Краматорську разом із благодійним фондом «Дар» та місцевою Дитячою художньою школою плануємо презентувати творчість видатного українця Федора Кричевського (1879-1947) – керівника Київського художнього училища, одного із засновників та першого ректора Української академії мистецтва, майстра історичної і тематичної картини, портретиста, засновника національної мистецької школи України. Також ми готові до співпраці з іншими громадами Донеччини та будемо раді активному долученню з їх сторони.

Донеччина. «В нашому місті немає де купити книжки, та й коштів на них немає.

Донеччина. «В нашому місті немає де купити книжки, та й коштів на них немає. Ми були раніше в книгарні, але зазвичай дорослі нам не давали вдосталь погуляти між полиць. За десять хвилин хіба щось подивишся? Максим, там мабуть пааахне книжками, - у тій маріупольській книгарні. Правда?...». Така розмова з нашими юними друзями з Красногорівки була перед поїздкою до крамниці, де молодь близько 2 годин обирала собі книги на 300 грн кожний. Мрії молоді стали реальністю завдяки дружнім зусиллям небайдужих добродіїв.

Художників, літераторів та майстрів із народного мистецтва завжди чекають у прифронтовій Красногорівці гостинні діти та дорослі.

Художників, літераторів та майстрів із народного мистецтва завжди чекають у прифронтовій Красногорівці гостинні діти та дорослі. Завтра приїздимо до цього чарівного міста разом із народною майстринею Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ларисою Азімовою. Запланували низку зустрічей та навіть показ першого повнометражного документального фільму про вишиті сорочки «Спадок нації».

Відбувся перший в історії України телеміст між учнями Краматорської дитячої художньої школи, художниками з Авдіївки та донькою відомої української художниці Тетяни Яблонської - Гаяне Атаян, яка вийшла на зв"язок із Національного Музею Історії України.

Після тривалого телемосту домовилися, що саме діти будуть обирати, з якими митцями вони хочуть спілкуватися. Тому юні художники вже готують списки побажань, адже творче спілкування є дуже важливим для культурного розвитку дітей та громади в цілому. Активність дітей під час заходу була неймовірна: десятки питань було адресовано Гаяне Атаян, яка невтомно та з радістю давала численні корисні відповіді та поради.