Новий досвід та можливості для нашої організації або Форум організаційного розвитку громадянського суспільства 2018

Цінність своєї роботи або важливість роботи своїх батьків, сусідів, прибиральників або лікарів, військових або каменярів має усвідомлювати кожна дитина ще змалечку - так фундується повага і особистість. Творчі вироби дітей, які четвертий рік поспіль працюють в межах нашого благодійного проекту «Вишиті Мрії», розповіли тисячам людей про український Схід набагато ефективніше ніж будь-які ЗМІ. Доносити інформацію за допомогою мистецтва безсумнівно ефективно і важливо. Саме завдяки форумам, виставкам та іншим форматам для спілкування громади з різних областей України у нас є можливість якісно поширювати інформацію, налагоджувати діалог для спільного розвитку важливих для країни проектів, ефективно розбудовувати власне соціальне підприємництво тощо.

На заході від Isar Ednannia знову переконалися у цінності дитячої роботи та в доцільності подібних форумів. Десятки людей здивовано запитували: "Це саме діти зі Сходу вишивали цю калину?", "У вас вишивають українські орнаменти?" або зачаровано схилялися над листами-вітаннями, що написали діти українською мовою. Вже традиційно 50% наших гостей відверто дивуються грамотності та чистоті мови дітей зі Сходу, в 2015-16 роках відсоток здивованих дорівнював 70%. Тобто або недопрацьовують українські ЗМІ або людям бракує часу та можливостей дізнаватися більше інформації про свою країну, ми більше притримуємося другого варіанту. Культура і спілкування єднає громаду та кордони, далі буде…

До слова, роботи дітей бачили і «відчули» в Німеччині, Австрії, Франції, Хорватії, Словаччині, США, Ізраїлі, Норвегії, Саудівській Аравії, Туреччині, Чорногорії…

Дякуємо організаторам Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства​ та висловлюємо подяку пані Олені Губар з Isar Ednannia за запрошення нашого соціального підприємництва Тrava.UA Магазин Еко-прянощів та чаїв з власної садиби​.

Також щиро дякую пані Марині Чорній за традиційну підтримку.

Друзі, дітям потрібен матеріал для святкових творчих виробів, подаруймо разом щастя!

Плануємо пошити новорічні вироби та реалізувати їх на наших щорічних та традиційних благодійних ярмарках, за отримані кошти закупимо спортивний інвентар, книги та матеріали для вдосконалення творчих навичок дітей. З початку проекту охоплено 277 дітей віком від 4 до 16 років, наразі 60 дітей у п'яти містах Донеччини та Луганщини шиють та вишивають (в школах або арт-просторах) творчі вироби: мішечки для чаїв або прянощів, закладки для книжок, рушнички та інші цікаві вироби.

Також у дитячі вироби-мішечки фасується кілька видів наших чаїв та спецій, 25 грн. з кожного проданого паковання ми інвестуємо в розвиток дітей.

Потреби: стара або нова тканина для шиття та вишивання, гуаш, бісер, акрилові фарби, печиво, горіхи, мед.

Більше інформації про наше соціальне підприємництво Trava.UA: https://www.facebook.com/Trava.UA.shop/

Більше про наш благодійний проект Вишиті Мрії на сайті: http://liberiliberati.org/vyshyti_mriyi

Наш телефон: 0991405029
travaua1@gmail.com

#ВишитіМріїПотапчукаТаДрузів
#ТravaUA
#ТраваUA

Трава.UA та волонтерський проект Вишиті Мрії

 

 

Трава.UA та волонтерський проект Вишиті Мрії
Наші вироби. Мішечки з лавандою та чебрецем з власної садиби.

 

Трава.UA та волонтерський проект Вишиті Мрії
Наша смачна та корисна продукція з власної садиби.

 

Познайомився з чарівними колегами) Раджу купити їх іграшки).
 

 

Знакова зустріч із лідеркою соцпідприємництва з Києва та лідером шахтарського руху з Донеччини).

 

І знову зустріч із представницею найкращого ЗМІ та лідером шахтарів Донеччини) Пишаюся!

 

Продукція наших сусідів, раджу скуштувати! ФронтМед.

 

Трава.UA та волонтерський проект Вишиті Мрії
Трава.UA та волонтерський проект Вишиті Мрії. Купуйте нашу продукцію).

 

Проект