Запрошуємо представників ЗМІ та громаду міста 6 листопада об 11 годині на прес-конференцію. Інститут "Юдаїки" розпочав свою роботу в Донецькій області.

До уваги ЗМІ. Інститут "Юдаїки" розпочав свою роботу в Донецькій області з приголомшливого триденного семінару для 32 учителів історії (4-6 листопада, 9.00 - 17.30). Відомі в Україні філософи, історики будуть безкоштовно працювати також зі школярами в місті Костянтинівка.

Партнерами та координаторами на сході України на волонтерських засадах виступили: начальник управління освіти Костянтинівки пані Ольга Барабаш та голова ГО "Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" Максим Потапчук.

Організатори заходу: БФ "Дар", Інститут "Юдаїки".

Запрошуємо представників ЗМІ та громаду міста 6 листопада об 11 годині на прес-конференцію за адресою: Костянтинівка, вул. Проспект Ломоносова, 150. Костянтинівський Центр дитячої та юнацької творчості (4 поверх).

Довідка: Інститут Юдаїки створено після трагічних десятиліть більшовицьких репресій, гітлерівського геноциду євреїв та заборони юдаїстичних досліджень. Наприкінці 80-х та на поч. 90-х років, коли почалися процеси національного відродження, серед живих в Україні не було вже жодного освіченого спеціаліста з юдаїки, який міг би сприяти відновленню наукових досліджень.

За час існування інститутом було видано більш ніж 50 книг по історії та культурі євреїв на території Украйни та за її межами. Регулярні видання інституту – літературно-публіцистичний альманах “Єгупець” та єврейські арт-календарі.

Інститут також реалізує соціологічні, політологічні програми (моніторинги), проводить велику громадську роботу, організовує художні виставки, семінари, лекторії, щорічний фестиваль єврейського кіно, та т.і.

В рамках програми збереження єврейської культурної спадщини був створений та постійно поповнюється архів інституту, який включає унікальні особисті та громадські документи, особисті архіви письменників, художників, діячів єврейської культури України, фотографії, художні твори, книги та багато інших матеріалів, що зібрані та збережені співробітниками інституту.

Важливою частиною роботи інституту є проведення щорічної міжнародної конференції “Єврейська історія та культура в країнах Центральної та Східної Європи”. У конференції беруть участь дослідники юдаїки з різних міст України, з Росії, Ізраїлю Америки, Польщі та інших країн. Щорічно видається збірка матеріалів конференції. Інформація з офіційного сайту Інституту Юдаїки http://judaica.kiev.ua/node/34

З пошаною, голова ГО "Культурно-освітня фундація Лібері Лібераті"

Тел.: 0991405029