20-річчя ПЛАСТу в Краматорську! Запрошуємо відсвяткувати разом та скуштувати козацький куліш!

20-річчя ПЛАСТу в Краматорську! Запрошуємо відсвяткувати разом та скуштувати козацький куліш! 28 жовтня плануються вуличні ігри та невеличкий похід до парку, вдягайте відповідний одяг (повний розклад та адреса в кінці публікації). Також публікую світлини з попереднього свята - «Відкриття Пластового Року в Краматорську», що об’єднало більше півсотні молоді та дорослих.

Будемо раді зустріти наших почесних помічників: Ігоря Карумова, який допоміг оплатити послуги майстрів-ремонтників ПЛАСТу. Володимира Сергієнка, який забезпечив ПЛАСТ будівельними матеріалами для ремонту дитячого простору. Олега Западнюка та його побратимів, які допомогли нам впоратися з комунальними негараздами. Аллу Бадерну, яка допомогла з господарськими потребами. Валентину Підгорну та Анастасію Перепелкіну Благодійний фонд "Дар"​ , які забезпечили дітей чудовими наметами, книгами та туристичними сідачками. ВГО "Поруч​" та Марію Тищенко, що надала корисні матеріали для ПЛАСТу. Отця Василя з БФ "Карітас Краматорськ​". Всю команду молодіжного простору "ВІЛЬна ХАта​", які завжди поруч, та Станіслава Черногора. Не забуду запросити й друга Андрія, який допомагає нашим дітлахам та ще багатьох друзів, яких позначу в публікації та запрошу.

Чекаємо на фундаторів Краматорського ПЛАСТу, які 20 років тому заснували Станицю: Сергія Летенка та Дмитра Колесникова.

Серед пластунів багато українських науковців, лікарів, митців та інших шанованих людей, які завжди несли та несуть світло добра в багатьох куточках світу. Принагідно, що в деяких містах України батьки за декілька років записують своїх дітей до ПЛАСТу: черга настільки велика, що на всіх бажаючих фізично не вистачає місця. Координатори ПЛАСТу з різних куточків Сходу України закликають приєднуватися до добрих справ активних та небайдужих людей, ставати виховниками або добрими друзями організації. Осередки ПЛАСТу працюють у Краматорську, Сєвєродонецьку, Авдіївці, Слов'янську, Святогірську, Маріуполі, Селидовому, та скоро народиться осередок у славному Бахмуті.

Чекаємо гостей за адресою: Краматорськ, вул. Двірцева, 28 (п’ятиповерховий будинок за УкрПоштою-УкрТелекомом, перший поверх яскраво розмальований, під одним дахом із «Вільною Хатою»).

Розклад святкування: 9.00 - збірка в домівці (вул. Двірцева, 28). 10.00 - урочисте відкриття біля Тараса Шевченка. Далі йдемо ходою до парку Ювілейного. 10.30 – лисячий квест, спортивні змагання. 12.00 - куліш, пластовий чай зі смаколиками. 13.00 - ігри та підготовка до ватри. 14.00 - ватра. 15.00 - закриття.

Про нас на сайті: http://liberiliberati.org/skauti-zi-skchodu

Наша сторінка в фейсбуці: https://www.facebook.com/KramatorskPLAST/

Історія ПЛАСТу: http://plast.org/about/

Телефон для довідок: 0991405029

З пошаною, наша дружня команда Краматорських Пластунів.

Максим Потапчук: "20-річчя ПЛАСТу в Краматорську! Запрошуємо відсвяткувати разом та скуштувати козацький куліш! 28 жовтня 2017 року!"
Світлина Ліани Васильченко

 

 

 

Світлина Ліани Васильченко

 

 

 

 

 

Світлина Ліани Васильченко