"Вишиті мрії" після літніх канікул знову працюють

Про проект "Вишиті мрії" пишуть наші партнери з Костянтинівки (Донеччина) http://konstlib.net/node/13711 :

З 2015 року Костянтинівська Центральна міська публічна бібліотека приєдналася до реалізації Міжнародного дитячого проекту Максима Потапчука «Вишиті мрії». Проект допомагає дітям-переселенцям та їх батькам навчитися самим заробляти кошти, аніж просити їх у благодійників. Особливо це стосується дітей зі сходу України, які опинилися в біді та небезпеці. 

Головними завданнями проекту є сприяння творчому розвитку дітей, що постраждали внаслідок війни на Сході України, та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, навчання їх праці, орієнтації на сучасному ринку товарів та послуг, веденню активного способу життя, соціальна адаптація, налагодження нових комунікативних зв’язків, розширення світогляду у культурному напрямку, вивчення українських звичаїв, традицій, а це дуже потрібно, бо знання - це велика та потужна сила. А ще цей проект допоможе дітям-переселенцям з обмеженими можливостями, їх батькам, а також дітям, які постраждали внаслідок війни на сході України адаптуватися в нових умовах.

Вже третій рік в рамках реалізації проекту «Вишиті мрії» при ЦМПБ працює гурток української вишивки «Від стібка до стібка» (керівник волонтер Наталія Шевченко), членами якого є жінки - вимушено переміщені особи, діти ВПО, мешканці міста, талановиті люди з обмеженими можливостями.

Члени гуртка збираються на заняття, де навчаються різним технікам української вишивки. Свої вироби вони презентують на виставках нашого міста, регіону, країни та за її межами. Готові вироби також реалізуються на ярмарках та виставках. Отримані кошти юні дарування використовують для подальшого вдосконалення своїх творчих навичок.

9 вересня о 10-00 після літньої перерви відбулося нове заняття гуртка «Від стібка до стібка». В рамках реалізації дитячого волонтерського проекту "Вишиті Мрії" члени гуртка отримали новенькі матеріали для творчих робіт (тканину та барвисті нитки). З них вони зроблять вишиті мішечки для лікарських трав.

Для дітей відкрита ігрова кімната з настільними іграми. 

Запрошуємо всіх охочих відвідати наступні заняття гуртка «Від стібка до стібка».

Кожної суботи об 11-00  у центральній міській публічній бібліотеці (б-р Космонавтів, буд.11) проводяться заняття гуртка української вишивки «Від стібка до стібка» (керівник волонтер Наталія Шевченко).

Довідки за телефоном (06272) 2-70-06

Всі опубліковані матеріали з сайту Костянтинівської Центральної міської публічної бібліотеки http://konstlib.net/.

Наш проект працює виключно за рахунок філантропів. Шановна громадо, долучайтеся до проекту, діти будуть раді Вашим подарункам: нитки та тканина для вишивання, фрукти, сухофрукти, розчинне какао, печиво.

З пошаною, голова ГО "Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" Максим Потапчук.
Тел.: 099 140 50 29
1405029.m@gmail.com

Вишиті мрії - Міжнародний дитячий проект. Фотографія з сайту Костянтинівської Центральної міської публічної бібліотеки http://konstlib.net/.
Вишиті мрії - Міжнародний дитячий проект. Фотографія з сайту Костянтинівської Центральної міської публічної бібліотеки http://konstlib.net/.

 

Вишиті мрії - Міжнародний волонтерський проект. Донеччина , Костянтинівка.
Вишиті мрії - Міжнародний дитячий проект. Донеччина , Костянтинівка. Фотографію надала Наталія Шевченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проект