Відкриття Пластового Року 2017

1 жовтня о 13.00 запрошуємо дітей та дорослих на відкриття Пластового Року 2017. На вас чекає: презентація молодіжної скаутської організації ПЛАСТ, знайомство з краматорськими пластунами, ігри та солодощі.

Розклад:
13.00 - зустріч у пластовому Центрі за адресою: Краматорськ, вул. Двірцева, 28 ( п’ятиповерховий будинок за УкрПоштою, перший поверх яскраво розмальований).
17.00 - закриття зустрічі.

В залежності від погоди плануються вуличні ігри та невеличкий похід до парку, вдягайте відповідний одяг. Захід проводиться на волонтерських засадах, тому рекомендуємо взяти з собою бутерброди. З нашої сторони буде смачний чай та цукерки).

Серед пластунів багато українських науковців, лікарів, митців та інших шанованих людей, які завжди несли та несуть світло добра в багатьох куточках світу. Принагідно, що в деяких містах України батьки за декілька років записують своїх дітей до ПЛАСТу: черга настільки велика, що на всіх бажаючих фізично не вистачає місця. Координатори ПЛАСТу з різних куточків Сходу України закликають приєднуватися до добрих справ активних та небайдужих людей, ставати виховниками або добрими друзями організації. Осередки ПЛАСТу працюють у Краматорську, Сєвєродонецьку, Авдіївці, Слов'янську, Святогірську, Маріуполі, Селидовому та скоро народиться осередок у славному Бахмуті.

Наша сторінка в фейсбуці: https://www.facebook.com/KramatorskPLAST/

З пошаною, очільник  Краматорського осередку Національної Скаутської Організації України ПЛАСТ, голова ГО "Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" Максим Потапчук.
Тел.: 099 140 50 29
1405029.m@gmail.com