Авдіївські скаути запрошують митців!

Наша скаутська організація Пласт із Донеччини везе 50 дітей з прифронтової Авдіївки до табору на Франківщині, керівник групи Тетяна Переверзева звертається до творчих людей допомогти організувати творчі зустрічі з літераторами, митцями або організувати майстерки з українського співу, танцю, вишивки (на волонтерських засадах). Ось її звернення:
"В жовтні минулого року я з пластунами з міста Авдіївка стали гостями літературно- мистецького конкурсу "Кальміюс", що проходив в Краматорську. Дітей вразило все: і кількість яскравих особистостей, майстер- клас з творчого читання, який проводила Таня Пилипець, і вистави, і презентації книжок,і літературний воркшоп, і знайомство однієї з юначок з акторкою Ульяною Ліб ( це знайомство в часі війни стало для дівчинки з Авдіївки справжнім мотиватором до творчих пошуків), і Анжеліка Рудницька з добротою від усієї душі, і вистава за п'єсою Natalia Vorozhbyt ( діти всю дорогу додому обговорювали свої враження). Мені здавалося, що теми, які обговорювали з Оленою Стяжкіною можуть бути не зовсім зрозумілими тринадцятилітнім підліткам, але вони були просто захоплені Оленою. А п'єсу Олександра Гавроша ( Олександр Гаврош ) "Ромео і Жасмін" зачитали до дірок. Але головне враження з присмаком суму було тоді в тому, що на жаль, інші діти з Авдівки не побачили цього свята. В серпні- вересні цього року ті самі пластуни, які були гостями "Кальміюсу", стануть членами команди організаторів табору для дітей з Авдіївки, що буде проходити в Івано-Франківській області. Це вже скоріше мрія, але мені так хотілось би, щоб діти з Авдіївки в часі цього табору познайомились з творчими людьми, тими,хто є творцями сучасного мистецтва, літератури, музики".

Адреса табору: cело Гриньків, Рожнятівський район, Івано-Франківська область пластовий табір-музей Сокіл (з 28 серпня по 10 вересня).
Контакт станичної авдіївського осередку Національної Скаутської Організації України ПЛАСТ Тетяни Переверзевої: 0997316002

З пошаною, очільник Краматорського осередку Національної Скаутської Організації України ПЛАСТ, голова ГО "Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" Максим Потапчук.
Тел.: 099 140 50 29
1405029.m@gmail.com