Донеччина шукає виховників для ПЛАСТу!

Донеччина шукає виховників для ПЛАСТу!

Нещодавно в Маріуполі пройшов неймовірно цікавий щорічний захід, що зібрав 60 пластунів із прифронтової Авдіївки, Селидового, Покровська, Краматорська, Житомира, Києва та звісно місцевих пластунів, які й все організували. Навчання за допомогою гри практикується в ПЛАСТі вже 105 років, що дає значні результати в якісному патріотичному вихованні дітей. За чотири сонячних дні, хто вперше потрапив до Національної Скаутської Організації ПЛАСТ, навчилися: веслувати на човні у відкритому морі, варити смачну їжу в польових умовах, розводити багаття, добре плавати, надавати першу невідкладну допомогу. Також дізналися безліч цікавих фактів з історії рідного краю від науковців-археологів та побували на катерах прикордонників. Але саме головне в ПЛАСТі це навчання взаємоповазі, доброзичливості, справедливості, сумлівності та ще десяти вмінням які є законом в організації. Дізнатися більше про саму чисельну молодіжну організацію в Україні можна подивившись цей фільм: https://www.facebook.com/PlastUA/videos/vb.300800387392/10153502248377393/?type=2&theater або завітавши до сайту організації. З гордістю скажу, що за ці чотири дні багато чому навчився завдяки пластунам: Леоніду Ридкіну, Тетяні Кучук, Геннадію Іванченко, Анні Картавцевій, Наталії Чернявській, Ірині Перковій, Марії Подибайло.

Серед пластунів багато українських науковців, лікарів, митців та інших шанованих людей, які завжди несли та несуть світло добра в багатьох куточках світу. Принагідно, що в деяких містах України батьки за декілька років записують своїх дітей до ПЛАСТу: черга настільки велика, що на всіх бажаючих фізично не вистачає місця. Координатори ПЛАСТу з різних куточків Сходу України закликають приєднуватися до добрих справ активних та небайдужих людей, ставати виховниками або добрими друзями організації. Осередки ПЛАСТу працюють у Краматорську, Сєвєродонецьку, Авдіївці, Слов'янську, Маріуполі, Селидовому.

Отже запрошуємо виховника-менеджера до Краматорського ПЛАСТУ: офіційне працевлаштування (робота в державній структурі), стабільна зарплата, можливість навчатися. Вимоги до кандидатів: шанобливе ставлення до дітей, педагогічна освіта (обов'язково), вільне володіння українською або велике бажання вивчити мову, любов до подорожей (гори, ліс тощо). Є можливість поєднувати роботу в ПЛАСТі з вашою роботою. Можна працювати й на волонтерських засадах, наприклад як шановна виховник Наталія Попова, писар Олександр Іванов та я.

Також звертаємося до шановних меценатів: потрібні туристичні намети, каремати та спальні мішки для дітей. Дуже потрібні три тони землі для квітника, який діти хочуть зробити напроти Пластового Центру за адресою: місто Краматорськ, вул. Двірцева, 28.

З пошаною, очільник Краматорського осередку Національної Скаутської Організації України ПЛАСТ, голова ГО "Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" Максим Потапчук.
Тел.: 099 140 50 29
1405029.m@gmail.com

 

Пластуни з Донеччини

 

Пластуни з Донеччини
Станичний Краматорського пласту Максим Потапчук та його друзі.
 

 

Вишкіл на бойовому човні