Прифронтова Красногорівка чекає на Вас!

Прифронтова Красногорівка чекає на Вас!

З 1 по 4 травня 2017 завітали до Красногорівки з метою допомогти привести до ладу частину території парку та художньо розмалювати гойдалки й дитячий майданчик разом із дітьми - учнями волонтерської студії «Веселка» міста Красногорівка. Засіяти квіти, почистити невеличку паркову скульптуру, наповнену водою, прибрати сміття і просто весело поспілкуватися з юними художниками «Веселки», які нещодавно створили у Красногорівці молодіжний рух «Стар Лабс». Саме діти ініціювали таку добру справу в парку та запросили нас допомогти їм реалізовувати мрії. Також наші однодумці з Красногорівки допомогли зачистити металеві гойдалки напередодні фарбування, бо тільки разом можна досягнути доброї мети. Співзасновники «Стар Лабс» Олена і Яна кажуть, що такою акцією мали на меті показати – кожен може зробити свій внесок у культурний розвиток рідного міста і, незважаючи на обставини, рухатися обраним шляхом.
Наша команда філантропів, а саме культурний діяч Валентина Охлопкова, координатор БФ «Дар» Анастасія Перепелкіна та звісно я, привезли різнобарвну фарбу, пензлі, корисні книги, смачні фрукти та цукерки, тобто все, що сприяє дружній та продуктивній роботі. Дякуємо всім хто долучився до доброї справи!


У координації допомогла команда СІМІС, керівник ВЦА Красногорівки, керівник красногорівської студії «Веселка» Ольга Кицманюк та її однодумці. Також велика подяка пану Ігорю зі Львова.

Закликаємо громаду збирати фарбу для малювання, нитки та тканину для вишивки, Друзі, допоможемо діткам із матеріалами для творчих робіт!
Також запрошуємо до Красногорівки митців, літераторів та творчих людей. Нехай не згасає у дитячих очах творчий вогник!
Поширюйте цей пост серед своїх друзів, будь ласка.

За декілька тижнів збираємося знову завітати до Красногорівки. Далі буде...

*Світлини Валентини Охлопкової.

З пошаною,
станичний Краматорського ПЛАСТу, голова ГО "Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" Максим Потапчук.
Тел.: 099 140 50 29
1405029.m@gmail.com