Художників, літераторів та майстрів із народного мистецтва завжди чекають у прифронтовій Красногорівці гостинні діти та дорослі.

Художників, літераторів та майстрів із народного мистецтва завжди чекають у прифронтовій Красногорівці гостинні діти та дорослі. Завтра приїздимо до цього чарівного міста разом із народною майстринею Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ларисою Азімовою. Запланували низку зустрічей та навіть показ першого повнометражного документального фільму про вишиті сорочки «Спадок нації».
Запрошуємо дорослих та дітей на майстер-класи та смачний чай до студії "Веселка" (дитячий садок "Сонечко"). Опанувавши нескладні техніки рукоділля, ви зможете прикрасити свій побут або навіть організувати власний бізнес із продажу вишитих виробів.
З цього візиту розпочнеться новий освітній волонтерський проект "Мистецька вервичка" за ініціативи БФ «Дар», ГО "Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" та Національної Скаутської організації України ПЛАСТ.
До 2018 року заплановано низку заходів із митцями, які на волонтерських засадах та за власний рахунок залюбки будуть приїздити до Красногорівки. Запрошуємо приєднатися до доброї справи!

23 травня о 14.00 показ фільму в технікумі, о 16.00 майстер-клас для дорослих та дітей у студії "Веселка" (дитячий садок "Сонечко").
24 травня о 10.00 майстер-клас для дорослих та дітей у студії "Веселка". Далі - робота зі школярами в школі №5.
(У розкладі можливі зміни, стежте за інформацією на сторінках фейсбуку).

Дякуємо за допомогу в організації заходу пані Ользі Кіцманюк, пану Олегу Ливанчуку, молодіжному руху з Красногорівки "Стар Лабс", Об'єднаному Центру цивільно-військового співробітництва штаба АТО CIMIС та офіцерам групи ЦВС м. Мар’їнка.

Також велика подяка автору та сценаристу фільму «Спадок нації» пані Лесі Воронюк.

З організаційних питань звертайтеся до пані Ольги Кіцманюк за телефоном 0997599389

З пошаною,
станичний Краматорського ПЛАСТу, голова ГО "Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" Максим Потапчук.
Тел.: 099 140 50 29
1405029.m@gmail.com

Народна майстриня Національної спілки майстрів народного мистецтва України Лариса Азімова (Донеччина)