Гідну відзнаку отримали діти з Донеччини - учасники нашого волонтерського проекту "Вишиті Мрії" !

Гідну відзнаку отримали діти з Донеччини - учасники нашого волонтерського проекту "Вишиті Мрії" !

Відомий у всьому світі Центр Української культури та Мистецтва нагородив дипломами маленьких майстрів із Дружківки та Костянтинівки за участь у виставці "Сонячний Великдень - 2016". Скоро привезу дипломи з Києва на Донеччину Олена Ткаченко та Наталія Шевченко, зустрічайте.

Радісна новина! Скоро до проекту приєднаються ще два міста: Cелідове та Бахмут! Посилання на сторінку проекту:
https://www.facebook.com/groups/EmbroideredDreams/

Шановні друзі, дітям потрібна Ваша ДОПОМОГА: нитки для вишивання, тканина, п’яльця, печиво, чай, цукерки.

Коротенько розповім про наш волонтерський проект: Міжнародний волонтерський проект «Вишиті мрії» допомагає дітям, що постраждали внаслідок війни на Сході України, та дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах навчитися самим заробляти кошти, а не просити їх у благодійників.
Головними завданнями проекту є сприяння творчому розвитку дітей, навчання їх праці, орієнтації на сучасному ринку товарів та послуг, соціальна адаптація, вивчення українських звичаїв та традицій.
Проект активно почав працювати з травня 2015 року у 4 містах України: Краматорську, Костянтинівці, Дружківці та Покровську. Долучено 108 дітей віком від 4 до 16 років. Виставки-ярмарки проходили у Верховній Раді України, у Хорватії, Словаччині, Львові... Про проект писали ЗМІ: газета Верховної Ради України: "Голос України", Всеукраїнський культурологічний тижневик "Слово Просвіти", EMPR , ТБ "ДоТебе". Отримані кошти передаватимуться дітям для подальшого вдосконалення творчих навичок.

З пошаною, голова ГО "Культурно-освітня фундація Liberi Liberati" Максим Потапчук. Тел.: 099 140 50 29

 

Міжнародний волонтерський проект « Вишиті мрії » допомагає дітям, що постраждали внаслідок війни на Сході України, та дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах навчитися самим заробляти кошти, а не просити їх у благодійників
Міжнародний волонтерський проект «Вишиті мрії» допомагає дітям, що постраждали внаслідок війни на Сході України, та дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах навчитися самим заробляти кошти, а не просити їх у благодійників

 

Проект